#akceproklima #FFF #probudoucnost (změnit město)
Debatní
Kultura
Přímá akce
Sportovní
Vzdělávací
Pátek 20. září
 (zobrazit akce tohoto typu)
 Vzdělávací 
08:15
ZŠ WaldorfskáTýden pro klima na waldorfské škole

Jak s daným tématem pracovat na základní škole? V New Yorku začne summit OSN věnovaný změnám klimatu. V Čechách se uskuteční projekt Týden pro klima. Na pardubické waldorfské škole společně zjistíme, co pro svět můžeme udělat my sami. Snažíme se jít cestou drobných kroků, které mohou být pozitivním přínosem k rychle se proměňujícímu světu. Budeme sázet stromy, vytvářet jezírko, zkoumat životní styl a jeho důsledky. Nechme se vzájemně se inspirovat. Kolegium pedagogů, 19. září 2019

 (zobrazit akce tohoto typu)
 Přímá akce 
09:00
PardubiceStávka za klima

Pojďme společně 20. září stávkovat všichni společně - studující, pracující, i ti v důchodu. Je na čase ukázat, že řešení klimatické krize požadujeme my všichni. Stávky za klima opět proběhnou po celé České republice.

Událost na FB Facebook
 (zobrazit akce tohoto typu)
 Kultura 
15:00
Bělobranské náměstí

Bělobranské znovu náměstí

Bělobranské náměstí v těsné blízkosti centra Pardubic je do dnešní paměti vryto především jako parkoviště. Pod horou automobilů rozličných barev a tvarů, za žlutým, zeleným a modrým kontejnerem však naleznete místo s neotřelým šarmem a barvitou historií. Dvoudenním festivalem chceme z Bělobranského alespoň dočasně setřást nános čtyřkolých miláčků moderní doby a náměstí proměnit v místo setkávání a příjemného spočinutí. Pojetím a dramaturgií dvoudenního happeningu se vědomě vztahujeme k tématu udržitelnosti.

Událost na FB Web
Kontakt pro média
Brno: Lucie Smolková <klimatickakoalice.brno@gmail.com>, 731 363 856
Praha: Vít Masare <vit.masare@gmail.com>, 607 786 013
Zdroj financování
Ke stažení
Rady organizátorům